• SILKPEEL

Kuracja SILKPEEL polega na kontrolowanym złuszczaniu naskórka z jednoczesną aplikacją substancji aktywnych w głąb skóry.

SILKPEEL

Kuracja SILKPEEL polega na kontrolowanym złuszczaniu naskórka z jednoczesną aplikacją substancji aktywnych w głąb skóry. Sekretem skuteczności technologii DERMALINFUSION jest opatentowana końcówka SILKPEEL ukierunkowana na konkretne potrzeby skóry. W zależności od indywidualnych potrzeb istnieje kilka formuł zabiegowych:

  • formuła nawilżająca z kwasem hialuronowym (2%)
  • formuła oczyszczająca z kwasem salicylowym (0,5%)
  • formuła przeciwstarzeniowa ze składnikami aktywnymi: kwasem L-askorbinowym (witamina C), tokoferolem (witamina E), AloeVera, kwasem hialuronowym, alantoiną, rumiankiem
  • formuła rozjaśniająca z następującymi składnikami aktywnymi: kwasem kojowym 5%, kwasem glikolowym 2,5%, arbutyną 0,5%.

Wskazane jest wykonanie 2-4 zabiegów w odstępach tygodniowych lub 2 razy w tygodniu w zależności od typu skóry. Dla podtrzymania efektu kuracji zaleca się wykonanie jednego zabiegu w miesiącu.

Kontakt

   Klinika Medycyny Estetycznej ESTELL

ul.  Bielańska 12, 00-085 Warszawa
tel.: 22 431 36 66

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Centrum Medyczne POLMEDIC

26-600 Radom
Ulica Okulickiego 76 / tel.: 609 800 008

Centrum Medyczne POLMEDIC

26-600 Radom
Ulica Mazowieckiego 7K / tel.: 48 386 90 60