• Cytocare S-Line

Preparat medyczny do rewitalizacji i nawilżania skóry. Zapewnia długotrwały, naturalny efekt rozświetlenia, wygładzenia i napięcia.

Cytocare S-Line

Preparat medyczny do rewitalizacji i nawilżania skóry. Zapewnia długotrwały, naturalny efekt rozświetlenia, wygładzenia i napięcia. Jedyny na rynku kompleks CT 50 i putrescyna o silnym działaniu antyoksydacyjnym – ochrona przed stresem oksydacyjnym i fotostarzeniem.

Wielkocząsteczkowy kwas hialuronowy – szybkie i długotrwałe nawilżenie, wygładzenie i redukcja zmarszczek.

Kompleks CT 50 – mikro i  makroelementy, aminokwasy, witaminy, koenzymy i prekursory syntezy DNA – gwarantują prawidłowe funkcjonowanie skory, promienność, jędrność i młodzieńczy blask.

Kompleks antyoksydantów z putrescyną i kwasem alfa-liponowym – aktywna antyoksydacja i walka z fotostarzeniem: intensywna ochrona komórek przed przedwczesnym starzeniem i szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych (rozświetlanie UV i stres oksydacyjny), odbudowa powierzchniowych i głębokich warstw skóry, naprawa DNA.

Kontakt

   Klinika Medycyny Estetycznej ESTELL

ul.  Bielańska 12, 00-085 Warszawa
tel.: 22 431 36 66

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Centrum Medyczne POLMEDIC

26-600 Radom
Ulica Okulickiego 76 / tel.: 609 800 008

Centrum Medyczne POLMEDIC

26-600 Radom
Ulica Mazowieckiego 7K / tel.: 48 386 90 60