• NASZ ZESPÓŁ

dr n. med. Krzysztof Jakubowski

Absolwent Uniwersytetu Medycznego Ukończył Pierwszą w Polsce Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej w Warszawie, uzyskując tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej nadawany i honorowany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu.

Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej i Chirurgii Ogólnej. 

mgr inż. Magdalena Banaszek

Technolog chemiczny i kosmetolog. Absolwentka Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu.

Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjnych oraz laserowych. Posiada bogatą wiedzę z zakresu chemii kosmetyków i mechanizmu oddziaływania na skórę poszczególnych komponentów.

Osoba nieustannie dążąca do poszerzania swojej wiedzy i umiejętności. Wykonuje swój zawód z pasją i oddaniem. Autorka artykułów w czasopismach branżowych.

Kontakt

   Klinika Medycyny Estetycznej ESTELL

ul.  Bielańska 12, 00-085 Warszawa
tel.: 22 431 36 66

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Centrum Medyczne POLMEDIC

26-600 Radom
Ulica Okulickiego 76 / tel.: 609 800 008

Centrum Medyczne POLMEDIC

26-600 Radom
Ulica Mazowieckiego 7K / tel.: 48 386 90 60